HV731JTTD1102F
MFR.Part #
HV731JTTD1102F
JLCPCB Part #
C4132012
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS