RN732BTTD7591D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD7591D100
JLCPCB Part #
C4348809
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS