HV731JTTD1802F
MFR.Part #
HV731JTTD1802F
JLCPCB Part #
C4174112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS