RN732ATTD2293B50
MFR.Part #
RN732ATTD2293B50
JLCPCB Part #
C4121395
Description
-55℃~+155℃ 100mW 229kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS