HV731JTTD2402F
MFR.Part #
HV731JTTD2402F
JLCPCB Part #
C4346065
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS