CF1/4CT52R514J
MFR.Part #
CF1/4CT52R514J
JLCPCB Part #
C3563721
Description
-1000ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS