CF1/4CT52R511J
MFR.Part #
CF1/4CT52R511J
JLCPCB Part #
C3430326
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 510Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS