CF1/4CT52R154J
MFR.Part #
CF1/4CT52R154J
JLCPCB Part #
C3469081
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 150kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS