RN73H1JTTD6420F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6420F25
JLCPCB Part #
C4054781
Description
100mW 642Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS