CF1/4CT52R564J
MFR.Part #
CF1/4CT52R564J
JLCPCB Part #
C3460381
Description
-1000ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS