SG73P2ERTTD20R0F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD20R0F
JLCPCB Part #
C7079541
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS