CF1/4CT52R100J
MFR.Part #
CF1/4CT52R100J
JLCPCB Part #
C2613246
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS