CF1/4CT52R102J
MFR.Part #
CF1/4CT52R102J
JLCPCB Part #
C3447033
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS