CF1/4CT52R104J
MFR.Part #
CF1/4CT52R104J
JLCPCB Part #
C2613122
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS