RN73H2ETTD3091C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3091C25
JLCPCB Part #
C4035051
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS