RN73H2ETTD2401C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2401C25
JLCPCB Part #
C4270254
Description
2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS