ALS81U153NT350
MFR.Part #
ALS81U153NT350
JLCPCB Part #
C1618316
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 15000uF 17mΩ@100Hz 220mm 26.1A@10kHz 31.8mm 350V 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS