C328C563F1G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C328C563F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C1917865
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 56nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS