MPLCV0654L470
MFR.Part #
MPLCV0654L470
JLCPCB Part #
C2043337
Package
SMD,7.9x6.7mm
Description
175mΩ 2.1A 3A 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.9x6.7mm Power Inductors ROHS