MPLCV0654L4R7
MFR.Part #
MPLCV0654L4R7
JLCPCB Part #
C2043326
Package
SMD,7.9x6.7mm
Description
10.5A 20mΩ 4.7uH 6.3A AEC-Q200 ±20% SMD,7.9x6.7mm Power Inductors ROHS