MPLCV0654L330
MFR.Part #
MPLCV0654L330
JLCPCB Part #
C2043590
Package
SMD,7.9x6.7mm
Description
140mΩ 2.6A 33uH 4A AEC-Q200 ±20% SMD,7.9x6.7mm Power Inductors ROHS