MPLCV0654L220
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPLCV0654L220
JLCPCB Part #
C2047287
Package
SMD,7.9x6.7mm
Description
22uH 3A 4.2A 94mΩ ±20% SMD,7.9x6.7mm Power Inductors ROHS