MPLCV0645L100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPLCV0645L100
JLCPCB Part #
C2043321
Package
SMD,7.9x6.7mm
Description
10uH 45mΩ 4A 6.5A ±20% SMD,7.9x6.7mm Power Inductors ROHS