MPCV1260L1R0
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPCV1260L1R0
JLCPCB Part #
C17628374
Package
SMD,14.5x12.5mm
Description
1.65mΩ 1uH 32A 42A AEC-Q200 ±20% SMD,14.5x12.5mm Power Inductors ROHS