MPCV1060L1R0
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPCV1060L1R0
JLCPCB Part #
C2046189
Package
SMD,12x10mm
Description
1.7mΩ 1uH 26A 35A AEC-Q200 ±20% SMD,12x10mm Power Inductors ROHS