ALA7DA331EE600
MFR.Part #
ALA7DA331EE600
JLCPCB Part #
C3724786
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 330uF 399mΩ@100Hz 40mm 45mm 5.4A@10kHz 600V ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS