MPCV1260L1R5
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPCV1260L1R5
JLCPCB Part #
C2048707
Package
SMD,14.5x12.5mm
Description
1.5uH 2.35mΩ 28A 35A AEC-Q200 ±20% SMD,14.5x12.5mm Power Inductors ROHS