MPCV1060L1R5
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPCV1060L1R5
JLCPCB Part #
C2046187
Package
SMD,12x10mm
Description
1.5uH 2.5mΩ 22A 27A AEC-Q200 ±20% SMD,12x10mm Power Inductors ROHS