RC0603F4R64CS
MFR.Part #
RC0603F4R64CS
JLCPCB Part #
C17681091
Description
-55℃~+125℃ 4.64Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS