RLC16K4R70JTP
MFR.Part #
RLC16K4R70JTP
JLCPCB Part #
C2597025
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS