RLC10K5R10JTH
MFR.Part #
RLC10K5R10JTH
JLCPCB Part #
C2597000
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS