RMC1/2K3300FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2K3300FTE
JLCPCB Part #
C6271033
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS