RMC1/20-1181FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1181FPA
JLCPCB Part #
C6270884
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS