RLC20K2R40FTP
MFR.Part #
RLC20K2R40FTP
JLCPCB Part #
C4241129
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS