RGC1/16SC5102BTH
MFR.Part #
RGC1/16SC5102BTH
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS