RMC1/32-5763FPA
MFR.Part #
RMC1/32-5763FPA
JLCPCB Part #
C7289563
Description
-55℃~+125℃ 30mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS