RPC35200JTE
MFR.Part #
RPC35200JTE
JLCPCB Part #
C2597937
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS