RMC1/2-114JTE
MFR.Part #
RMC1/2-114JTE
JLCPCB Part #
C20093410
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS