RMC1K42R2FTE
MFR.Part #
RMC1K42R2FTE
JLCPCB Part #
C7055963
Description
-55℃~+155℃ 1W 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS