RMC1/16SK5102DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK5102DTH
JLCPCB Part #
C6653842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS