RPC35361JTE
MFR.Part #
RPC35361JTE
JLCPCB Part #
C2597846
Description
-55℃~+155℃ 200V 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS