RMC1K43R2FTE
MFR.Part #
RMC1K43R2FTE
JLCPCB Part #
C7343829
Description
-55℃~+155℃ 1W 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS