RC2512FK-7W165RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W165RL
JLCPCB Part #
C6379121
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS