RMC1K1372FTE
MFR.Part #
RMC1K1372FTE
JLCPCB Part #
C20095218
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS