RGC1/16C4753FTP
MFR.Part #
RGC1/16C4753FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS