Y16333K90000T9R
MFR.Part #
Y16333K90000T9R
JLCPCB Part #
C3966401
Description
-55℃~+150℃ 3.9kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS