RMC1K1332FTE
MFR.Part #
RMC1K1332FTE
JLCPCB Part #
C6654528
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS