RMC1K1472FTE
MFR.Part #
RMC1K1472FTE
JLCPCB Part #
C5875951
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS