RMC1/8K88R7DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8K88R7DTP
JLCPCB Part #
C20095208
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS