RMC1/8K78R7DTP
MFR.Part #
RMC1/8K78R7DTP
JLCPCB Part #
C7343705
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS